Om oss

Dilla Holding AS er et holdingselskap som eies og drives av brødrene Daljinder, Kawal og Jas Kahlon. Selskapet ble stiftet i 1995, og driver hovedsakelig med restaurantvirksomhet.
Med mange års erfaring i bransjen driver vi nå elleve restauranter, to puber og en nattklubb, fordelt på Oslo, Lillestrøm, Fredrikstad og Bergen. Vi har i dag 22 fast ansatte som til daglig jobber med administrasjon og drift av alle selskaper i konsernet. Sammenlagt i datterselskapene har vi om lag 450 ansatte.

Vi holder til sentralt på Majorstuen i Oslo. Besøkende bes henvende seg til vårt kontor i Grønnegata 10, 1. etasje. M
andag til fredag mellom 9.00 og 17.00.

 

Kontakt oss

Ansatte

Daljinder Kahlon

EIER

+47 23 36 63 90

Jas Kahlon

EIER / ADM. DIREKTØR

jas@dillaholding.no

+47 909 22 150

Kawal Kahlon

EIER / REGIONSJEF ØSTLANDET

kawal@dillaholding.no

+47 905 88 899

Henriette Vien

ADMINISTRATIV LEDER

Rolf-Erik I. Abbedissen 

HR-MANAGER

personal@dillaholding.no

+47 23 36 63 98

Andrea Nøtsund Sagedal

MARKEDSANSVARLIG

andrea@dillaholding.no

+47 23 36 63 96

Wenche T. Christoffersen

SENIOR GRAFISK DESIGNER

wenche@dillaholding.no

+47 23 36 63 95

Kaja Høglund

GRAFISK DESIGNER

kaja@dillaholding.no

+47 23 36 63 89

Inger L. Strandmoen

(i permisjon)

SENIOR GRAFISK DESIGNER

Anja Catrine Venås

COMMUNITY MANAGER

anja@dillaholding.no

+ 47 47 45 86 62
+47 23 36 63 92

+47 23 36 63 92

Hanna Mattsson

SALGS- OG BOOKINGANSVARLIG

booking@dillaholding.no

+47 23 36 63 91

Carine Bauer

BOOKINGKOORDINATOR

booking@dillaholding.no

+47 23 36 63 91

Alexandra Stenhaug

DRIFTSSJEF ØSTLANDET

alexandra@dillaholding.no

+47 40 60 21 31

Johan Cavalli-Björkman

DRIFTSSJEF SØRENGA

johan@dillaholding.no

+47 94 28 10 59

Maria L. Stragiotti

DRIFTSSJEF VESTLANDET

maria@dillaholding.no

+47 926 28 172

Kari Hermansen

DRIFTSSJEF VESTLANDET

kari@dillaholding.no

+47 41 10 51 23

Marianne Stallemo

REGNSKAPSANSVARLIG

marianne@dillaholding.no

+47 38 60 15 90

Vibeke Nygård

REGNSKAPSMEDARBEIDER

vibeke@dillaholding.no

+47 38 60 15 91

Raymond Grimstad

EXECUTIVE HEAD CHEF

raymond@dillaholding.no

+47 928 01 413

Tina-Maria S. Mortensen

HUSØKONOM

tina@dillaholding.no

+47 982 87 702

Eirik Ståle Jacobsen

F&B CONTROLLER

eirikstaale@dillaholding.no

+47 91 51 86 03

Bli en del av Dilla Holding

Bli en del av Dilla Holding

Vi er stadig på utkikk etter dyktige og driftige medarbeidere til våre restauranter. Send inn en åpen søknad.

Send søknad

Lurer du på noe?

Har du spørsmål og ønsker å komme i kontakt med oss? Send oss en mail og vi vil svare deg så fort vi kan.