Om oss

Dilla Holding AS er et holdingselskap som eies og drives av brødrene Daljinder, Kawal og Jas Kahlon. Selskapet ble stiftet i 1995, og driver hovedsakelig med restaurantvirksomhet.
Med mange års erfaring i bransjen driver vi nå restauranter og barer i Oslo, Fredrikstad og Bergen. 
Vi holder til sentralt på Majorstuen i Oslo. Besøkende bes henvende seg til vårt kontor i Bogstadveien 54, 5. etasje. M
andag til fredag mellom 9.00 og 17.00.

 

Kontakt oss

Ansatte

Daljinder Kahlon

EIER

+47 23 36 63 90

Jas Kahlon

EIER / ADM. DIREKTØR

jas@dillaholding.no

+47 909 22 150

Kawal Kahlon

EIER / REGIONSJEF ØSTLANDET

kawal@dillaholding.no

+47 905 88 899

Matthias Klaveness Saers

ADMINISTRATIV LEDER

mks@dillaholding.no

+47 23 36 63 97

HR-Manager

Carine Bauer

BOOKINGKOORDINATOR

booking@dillaholding.no

+47 23 36 63 91

Maria L. Stragiotti

DRIFTSSJEF VESTLANDET

maria@dillaholding.no

+47 926 28 172

Kari Hermansen

DRIFTSSJEF VESTLANDET

kari@dillaholding.no

+47 41 10 51 23

Marianne Stallemo

REGNSKAPSANSVARLIG

marianne@dillaholding.no

+47 38 60 15 90

Hanne Hermansen

REGNSKAPSMEDARBEIDER

hanne@dillaholding.no

+47 38 60 15 92

Tina-Maria S. Mortensen

HUSØKONOM

tina@dillaholding.no

+47 982 87 702

Eirik Ståle Jacobsen

F&B CONTROLLER

eirikstaale@dillaholding.no

+47 91 51 86 03

Bli en del av Dilla Holding

Bli en del av Dilla Holding

Vi er stadig på utkikk etter dyktige og driftige medarbeidere til våre restauranter. Send inn en åpen søknad.

Send søknad

Lurer du på noe?

Har du spørsmål og ønsker å komme i kontakt med oss? Send oss en mail og vi vil svare deg så fort vi kan.