ANSATTE
Dilla Holding AS består av sytten ansatte som jobber med den daglige driften av alle våre selskaper. Her er det spisskompetanse fra en ide, til realisert restaurant med den atmosfæren, matrettene og drikken du får servert.

Daljinder Kahlon
(Eier / Adm. direktør)
post@dillaholding.no

Kawal Kahlon
(Eier/Regionsjef østlandet)
kawal@dillaholding.no

Jas Kahlon
(Eier/Regionsjef vestlandet)
jas@dillaholding.no

Henriette Vienård
(Administrativ leder)
administrasjon@dillaholding.no



Andrea Nøtsund Sagedal
(Markedsansvarlig)
andrea@dillaholding.no

Inger Lundhaug (i permisjon)
(Grafisk designer)
inger@dillaholding.no

Wenche T. Christoffersen
(Grafisk designer)
wenche@dillaholding.no

Mette Kaada
(Grafisk designer)
mette@dillaholding.no

Marianne Stallemo
(Regnskapsansvarlig)
marianne@dillaholding.no

Vibeke Nygård
(Regnskapsmedarbeider)
vibeke@dillaholding.no

Margareth Moen
(Regnskapsmedarbeider)
margareth@dillaholding.no

Linn Munthe-Kaas
(HMS / personalansvarlig
personal@dillaholding.no

Sanna Rolén
(Salgs- og bookingansvarlig)
booking@dillaholding.no

Jonna Kristiansson
(Driftssjef Østlandet)
jonna@dillaholding.no

Maria L. Stragiotti
(Driftssjef Vestlandet)
maria@dillaholding.no

Adam Toth
(Food & Beverage controller)
control@dillaholding.no

Henrik Svensson
(Executive Head Chef)
kjokken@jacobaall.no